MBUSHES TYPE-C HAMA 00173617 3A

SKU: 4047443335999

19.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS TYPE-C HAMA 3A
* Tensioni i daljes / rryma e daljes: 5V/ 3A
* Fuqia e daljes: 15 w
* Diapazoni i tensionit të hyrjes: 100-240 V
* Lidhja: USB-C-plug
* Shpejtësia e ngarkimit: ngarkimi i shpejtë
* Karikim inteligjent dhe i sigurt: mbingarkesë, mbitension dhe mbrojtje nga qarku i shkurtër
* Gjatësia e kabllit: 1m
* Ngjyra: e zezë