Back to products
MAUS GAMING MARVO SCORPION M513 BLACK Original price was: €19.99.Current price is: €14.99.

MAUS GAMING MARVO SCORPION G813 BLACK

SKU: 6932391919873

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAUS GAMING MARVO SCORPION G813
* Rezolucioni:7200 DPI
* Jetëgjatësia: 10 milion klikime
* Shpejtësia e rifreskimit: 1000 Hz
* Sensori: optik
* Lidhja: USB 2.0
* Drita e pasme: RGB
* Butonat: 7
* Gjatësia e kabllit: 1.5 m
* Specifikë e veqantë: Dizajn i profilit të lartë me mbështetje optimale të palmës, çelësa të rëndë për butonat kryesorë L / R, softuer i përparuar i personalizimit, 3 butona gishtash të arritshëm lehtë për një disponueshmëri shtesë komande dhe aktivizim të shpejtë.
Kompotabil: Windows 7/8/10
* Ngjyra e zezë