KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG8929 BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €14.99.
Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

MAUS GAMING RAZER BASILLIK X HYPERSPEED

SKU: 8886419332824

84.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAUS GAMING RAZER BISILLIK X HYPERSPEED
* Lloji i sensorit: Optik
* Rezolucioni: 16000 DPI
* Shpejtësia: 450 IPS
* Përshpejtimi: 40 G
* Jetëgjatësia: 50 milion klikime
* Lidhja: USB-A dhe Bluetooth
* Jetëgjatësia e baterisë: Deri në 450 orë
* Pesha: 83 g
* Kompotabil: Windows 8/10
* Ngjyra: E zezë