MAUS GAMING WHITE SHARK GM-5002 OCTAVIUS 6D/6400 dpi BLACK

SKU: 616320539207

16.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAUS GAMING WHITE SHARK GM-5002 OCTAVIUS 6D/6400 dpi BLACK
* Lloji i mausit: 6D – 6 butona
* Chipset: SUN PLUS 199
* Lloji i sensorit: Optik
* Rezolucioni: 6400 DPI
* Përshpejtimi: 12 G
* Jetëgjatësia: Mbi5 milion klikime
* Ndriçimi: RGB 16.8 milion ngjyra
* Lidhja: USB 2.0
* Gjatësia e kabllit: 1.8 m
* Pesha: 144 g
* Kompotabil: Windows 7/ 8/ 10 dhe Mac OS
* Ngjyra: e zezë