KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG8929 BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €14.99.
Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

MAUS GAMING WHITESHARK GM-9003 SAGRAMORE BLACK

SKU: 736373267244

24.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAUS GAMING WHITE SHARK GM-9003 SAGRAMORE
* Lloji i mausit: 5D + 2 butona (DPI + LED)
* Chipset: Pixart 3325
* Lloji i sensorit: Optik
* Rezolucioni: 7000 DPI
* Përshpejtimi: 20G
* Jetëgjatësia: 20 milion klikime
* Ndriçimi: RGB 16.8 million
* Lidhja: USB 2.0
* Gjatësia e kabllit: 1.8 m
* Pesha: 141 g
* Kompotabil: Windows 7 / 8 / 10 dhe MacOS
* Ngjyra: e zezë