Back to products
MAUS GAMING MARVO SCORPION M513 BLACK Original price was: €19.99.Current price is: €14.99.

MAUSPAD GAMING MARVO SCORPION G35 BLACK

SKU: 6932391922170

12.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAUSPAD GAMING MARVO SCORPION G35
* I përshtatshëm në mënyrë ideale për cilësimet e mausit me ndjeshmëri të ulët
* Saktësia e gjurmimit e optimizuar për të gjithë sensorët
* Kontroll dhe komoditet i shtuar
* Qëndrueshmëri e zgjatur
* Madhësia: 920 X 294 x 3 mm
* Specifikë e veqantë: Baza e gomës kundër rrëshqitjes, material i rrobave me densitet të lartë dhe rezistent ndaj djersës