MBAJTES DESKTOP WIWU ZM102 WHITE

SKU: 6973218933559

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancioni: 12 muaj
* Lloji: TRIPOD GIMBAL WIWU TGS-301
* Materiali: ABS + aliazh alumini
* Kapaciteti i baterisë: 450 mAh
* Kapaciteti i baterisë me telekomandë: 50 mAh
* Koha e mbushjes: 1 orë
* Bluetooth: 4.0
* Distanca e telekomandës: 10m
* Gjatësia e palosur: 20cm
* Gjatësia e zgjatur: 65cm
* Specifikë e veqantë: Me jastëk të butë jo-rrëshqitje, ajo kap pajisjen tuaj fort dhe parandalon atë të bjerë. Ju mund të qëlloni horizontalisht dhe vertikalisht falë kokës rrotulluese 360 °
Modaliteti Gimball e mban cilësinë e videos suaj në nivelin më të lartë ndaj dridhjeve prej 180 gradësh dhe lëkundjeve. Me telekomandë Bluetooth, mund të ndryshoni menjëherë mënyrat, ta drejtoni pajisjen në mënyrë horizontale dhe vertikale dhe të merrni video dhe fotografi.
* Ngjyra: e zezë