MBAJTES PER TELEFON WIWU GIRAFFE ZM300 WHITE

SKU: 6973218932620

24.99

4 in stock

4 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBAJTËS PËR TELEFON WIWU ZM300
* Materiali: aliazh alumini + material plastik i fortë ABS
* Dizajn fleksibël i kokës që mund të rregullohet sipas dëshirës tuaj
* Dizajni i qafës që mund të rrotullohet 360 °
* Ju mund ta karikoni lehtësisht pajisjen tuaj në stendë falë strukturës së saj që nuk mbulon folenë e hyrjes së karikimit
* Mund ta poziciononi pajisjen tuaj vertikalisht ose horizontalisht
* Ju mund të shikoni filma dhe të luani lojëra të qetë pa përdorur duart tuaja
* Gjatësia: 36 cm
* Mbështet tableta dhe telefona nga 4.7 – 12.9 ”
* Ngjyra: e bardhë