MONITOR 27" GAMING AOC 27G2SPAE 165Hz IPS Original price was: €219.00.Current price is: €169.00.
Back to products
MONITOR GAMING 24.5" BENQ ZOWIE XL2540K BLACK Original price was: €389.00.Current price is: €329.00.

MONITOR 24″ AOC 24B2XHM2 75HZ

SKU: 4038986149594

Original price was: €199.00.Current price is: €89.00.

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 36 muaj
* Lloji: MONITOR 24″ AOC 24B2XHM2 75HZ
* Ekrani: 24”
* Lloji i panelit: VA
* Drita e pasme: W-LED
* Shkëlqimi: 250 cd/m²
* Raporti i pamjes: 16:9
* Rezolucioni: 1920 x 1080
* Shkalla e rifreskimit: 75Hz
* Koha e përgjigjes: 4 ms
* Raporti i kontrastit (tipike): 3000:1
* Raporti i kontrastit (dinamik): 20000000:1
* Flicker Free
* Low Blue Light
* Ngjyrat e ekranit: 16.7 milion
* Këndi i shikimit: 178°/178°
* Portat dhe ndërfaqet: HDMI 1x, D-SUB (VGA) 1x
* Versioni HDMI 1.4
* Dalja e audios: Dalja e kufjeve (3,5 mm)
* Furnizimi me energji elektrike: 100 – 240V