MONITOR 27" DELL ALIENWARE AW2723DF WHITE Original price was: €699.00.Current price is: €499.00.
Back to products

MONITOR 24″ SAMSUNG LF24T350FH RXEN 75Hz

SKU: 8806090961892

Original price was: €179.00.Current price is: €129.00.

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
* Lloji: MONITOR 24″ SAMSUNG LF24T350FH RXEN 75Hz
* Ekrani: 24”
* Lloji i panelit: IPS
* Shkëlqimi: 250 cd/m²
* Raporti i pamjes:16:9
* Rezolucioni: 1920 x 1080
* Shkalla e rifreskimit: 75 Hz
* Koha e përgjigjes: 5 ms (GTG)
* Raporti i kontrastit (tipike): 1000:1
* Flicker Free
* FreeSync
* Ngjyrat e ekranit: 16.7 milion
* Këndi i shikimit: 178°/178°
* Portat dhe ndërfaqet: HDMI 1x, VGA(D-Sub)1x
* Versioni HDMI 1.4
* Furnizimi me energji elektrike: 100 – 240V