MONITOR 27″ GAMING AOC 27G2APU 165Hz BLACK

SKU: 4038986180238

179.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MONITOR 27″ GAMING AOC 27G2APU 165Hz BLACK
* Ekrani: 24”
* Lloji i panelit: IPS
* Drita e pasme: W-LED
* Shkëlqimi: 250 cd/m²
* Raporti i pamjes: 16:9
* Rezolucioni: 1920 x 1080 (Full HD)
* Shkalla e rifreskimit: 165 Hz
* Koha e përgjigjes: 1ms
* Raporti i kontrastit (tipike): 1000:1
* Raporti i kontrastit (dinamik): 80000000:1
* FreeSync Premium
* Flicker Free
* Ngjyrat e ekranit: 16.7 milion
* Këndi i shikimit: 178°/178°
* Portat dhe ndërfaqet: HDMI 2x, D-SUB (VGA) 1x, USB 4x, DisplayPort 1x
* Versioni HDMI 1.4
* Versioni i DisplayPort 1.2
* Versioni USB: USB 3.0
* Dalja e audios: Dalja e kufjeve (3,5 mm)
* Furnizimi me energji elektrike: 100 – 240V