MONITOR 27″ GAMING AOC 27G2SPAE 165Hz IPS

SKU: 4038986180566

199.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MONITOR 27″ GAMING AOC 27G2SPAE 165Hz IPS
* Ekrani: 27”
* Lloji i panelit: IPS
* Drita e pasme: W-LED
* Shkëlqimi: 250 cd/m²
* Raporti i pamjes:16:9
* Rezolucioni: 1920 x 1080
* Shkalla e rifreskimit: 165 Hz
* Koha e përgjigjes: 1 ms
* Raporti i kontrastit (tipike): 1000:1
* Raporti i kontrastit (dinamik): 80000000:1
* Freesync Premium
* G-SYNC
* Flicker Free
* Low Blue Light
* Ngjyrat e ekranit: 16.7 milion
* Këndi i shikimit: 178°/178°
* Portat dhe ndërfaqet: HDMI 2x, DisplayPort 1x, D-SUB (VGA) 1x
* Versioni HDMI 1.4
* Versioni DisplayPort 1.2
* Dalja e kufjeve (3,5 mm)
* Furnizimi me energji elektrike: 100 – 240V