Placeholder
MONITOR 27" GAMING AOC 27G2SPAE 165Hz IPS Original price was: €219.00.Current price is: €169.00.
Back to products
MONITOR 24.5" FHD DELL ALIENWARE AW2523HF 360Hz BLACK Original price was: €419.00.Current price is: €349.00.

MONITOR GAMING 24.5″ BENQ ZOWIE XL2540K BLACK

SKU: 4718755083303

Original price was: €389.00.Current price is: €329.00.

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MONITOR GAMING 24.5″ BENQ ZOWIE XL2540K BLACK
* Ekrani: 24.5”
* Lloji i panelit: TN
* Shkëlqimi:320 cd/m²
* Raporti i pamjes:16:9
* Rezolucioni: 1920 x 1080
* Shkalla e rifreskimit: 240Hz
* Koha e përgjigjes: 1 ms
* Raporti i kontrastit (tipike): 1000:1
* Flicker Free
* Low Blue Light
* Ngjyrat e ekranit: 16.7 milion
* Këndi i shikimit: 178°/178°
* Portat dhe ndërfaqet: HDMI 3x, DisplayPort 1x
* Versioni HDMI 2.0
* Versioni DisplayPort 1.2
* Dalja e kufjeve (3,5 mm)
* Furnizimi me energji elektrike: 100 – 240V