Back to products
MONITOR GAMING AOC C32G2ZE/BK 31.5" BLACK Original price was: €349.00.Current price is: €249.00.

MONITOR GAMING AOC C27G2ZE/BK BLACK

SKU: 4038986187381

Original price was: €259.00.Current price is: €249.00.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MONITOR GAMING AOC C27G2ZE/BK BLACK
* Shijoni lojërat me cilësi më të mirë vizuale, madje edhe në lojëra me ritme të shpejta
* Rezulucioni: 1920×1080 pixels
* Lloji i ekranit: Monitor LCD me dritë LED / matricë aktive TFT
* Shpejtësia e rifreskimit: 240HZ
* Madhësia e monitorit: 27 ”
* Teknologjia e dritës së pasme: WLED
* Këndi i shikimit horizontal: 178 °
* Këndi i shikimit vertikal: 178 °
* Koha e përgjigjes: 0.5ms
* Shkëlqim: 300cd / m²
* Mbështetja e ngjyrave: 16.7 milion ngjyra
* Kontrasti (dinamik): 80M: 1
* Kontrasti (statik): 3000: 1
* Xhami i fortë kundër shkëlqimit 3H
* Hyrjet: HDMI dhe Porti i Ekranit
* Tensioni i hyrjes: AC 100 – 240 V (50/60 Hz)
* Konsumi i energjisë (në modalitetin aktiv): 26 W
* Konsumi i energjisë SDR (në modalitetin aktiv): 26 kWh/1000h
* Konsumi i energjisë (Tipike): 31 Watt
* Konsumi i energjisë Stand by: 0.3 Watt
* Konsumi i energjisë (Modaliteti i fikur): 0.3 Watt
* Kabllot e përfshira: 1 x kabllo HDMI – 1.8 m, 1 x kabllo DisplayPort – 1.8 m
* Standardet në përputhje: GOST, FCC, ISPO
* Ngjyra: e zezë