MONITOR 27" ACER KG272UBMIIPX SBAM0800 BLACK Original price was: €249.00.Current price is: €179.00.
Back to products
MONITOR GAMING 24" FHD AOC 24G2SPAE 165Hz IPS BLACK Original price was: €209.00.Current price is: €149.00.

MONITOR GAMING FHD 31.5″ AOC C32G3AE/BK

SKU: 4038986147217

269.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 36 muaj
* Lloji: MONITOR GAMING FHD 31.5″ AOC C32G3AE/BK
* Ekrani: 31.5”
* Lloji i panelit: VA
* Drita e pasme: W-LED
* Shkëlqimi: 250 cd/m²
* Raporti i pamjes: 16:9
* Rezolucioni: 1920 x 1080 (Full HD)
* Shkalla e rifreskimit: 165 Hz
* Koha e përgjigjes: 1 ms
* Raporti i kontrastit (tipike): 3000:1
* Raporti i kontrastit (dinamik): 80000000:1
* FreeSync Premium
* Flicker Free
* Low Blue Light
* Ngjyrat e ekranit: 16.7 milion
* Këndi i shikimit: 178°/178°
* Portat dhe ndërfaqet: HDMI 2x, DisplayPort 1x
* Versioni HDMI 1.4
* Versioni i DisplayPort 1.2
* Dalja e audios: Dalja e kufjeve (3,5 mm)
* Fuqia e altoparlantit: 5 W x 2
* Furnizimi me energji elektrike: 100 – 240V