MONITOR GAMING XIAOMI MI CURVED 34″ XMMNTWQ34 BLACK

SKU: 6934177745614

449.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MONITOR GAMING XIAOMI MI CURVED 34″ XMMNTWQ34 BLACK
* Madhësia e ekranit: 34”
* Lloji i ekranit: WQHD
* Lloji AMD FreeSync: FreeSync Premium
* Shkëlqimi: 300cd/m²
* Rezolucioni: 3440 × 1440
* Shpejtësia e rifreskimit të ekranit: 144 Hz
* Numri i ngjyrave: 16.78 milion
* Koha e përgjigjes: 4 ms (koha e përgjigjes në shkallë gri)
* Raporti i kontrastit: 3000:1
* Raporti i pamjes: 16:9
* Mbështet: rregullimi i lartësisë / rrotullimi / montimi në mur
* Këndi i shikimit, vertikal: 178
* Këndi i shikimit, horizontal: 178
* Numri dhe lloji i portave: HDMI 2.0 x 2
Porta DP1.4 x 2
Porta AUDIO x 1
Kablloja e rrymës AC Porta IN x 1