Back to products
KUFJE PER FEMIJE JBL JR460NCWHT WHITE Original price was: €109.00.Current price is: €69.99.

PC HP 290 G4 MT INTEL CORE i7-10700U 8/256GB SSD SACB08810 BLACK

SKU: 195908270324

Original price was: €699.00.Current price is: €629.00.

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: PC HP 290 G4 MT INTEL CORE i7-10700U 8/256GB SSD SACB08810 BLACK
* Procesori: Intel Core i7-10700U
* Shpejtësia e procesorit: 2.9 deri 4.8 GHz
* Kartela grafike: Intel HD Graphics 630 i integruar,
* Chipset: Intel H470
* Audio: Kodeku Realtek ALC3601, altoparlanti i brendshëm opsional, foleja e kombinuar e mikrofonit/kufjeve
* Ram memorie: 8 GB DDR4-2933 MHz
* Memorie: 256 SSD M.2
* Bluetooth 5.1
* Portet dhe slotet:
1 x headphone/microphone combo, 4 x SuperSpeed USB 5Gbps signaling rate, 2 x SuperSpeed USB 10Gbps signaling rate, 1 x HDMI, 1 x line in, 1 x line out, 1 x power connector, 1 x RJ-45, 1 x VGA