PESHORE SMARTAMAZFIT AURORA BLUE

SKU: 6971828190034

64.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: PESHORE SMART AMAZFIT AURORA
* Gama e Peshimit: 5 kg – 180 kg
* Leximi i matjes: ekran elektronik
* Njësia e peshimit: kg / lb / st
* Saktësia e matjes: 50 g (në intervalin 5 – 100 kg)
* Funksionet: Bluetooth, Llogaritja e BMI, përcaktimi i moshës biologjike, masa kockore, matja e masës së muskujve, matja e trupit matës të indit dhjamor, përmbajtja e ujit, proporcioni i dhjamit të barkut, Wi-Fi
* Lidhja wireless: 2.4 GHz 802.11 b/g/n Wi-Fi, 2.4 GHz Bluetooth 5.0
* Bateria: Bateri 1.5 V AAA x 4 (nuk përfshihen)
* Matjet shtesë: llogaritja e indeksit BMI
* Materiali i platformës: qelqi
* Kompotabil: Android 5.0 ose iOS 10.0 dhe më lart