Back to products
SPIKER JBL GO3 BLU BLUE Original price was: €39.99.Current price is: €34.99.

TASTIERE ACME KS02 BLACK

SKU: 4770070864609

9.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: TASTIERË ACME KS02
* Fuqia hyrëse: + 5v dc ± 10%, 100mA maks
* Lloji i lidhësit: USB
* Temperatura e funksionimit: 0 – 45° C
* Forca e ndërrimit: 55gf ± 10gf
* Specifikë e veqantë: Çelës membranor me cilësi të lartë me reagime të prekshme, profili kompakt për kursimin e hapësirës dhe i rehatshëm
* Gjatësia e kabllit: 130 cm
* Përmasat: 440 x 140 x 18 mm
* Kompatabil: Windows® 95/98/ME2000/NT/XP/Vista/7 ™
* Ngjyra: e zezë