KAMERË FUJIFILM INSTAX MINI 12 PURPLE Original price was: €139.00.Current price is: €94.99.
Back to products
ÇANTE PER FUJIFILM INSTAX MINI 12 MINT GREEN Original price was: €24.99.Current price is: €19.99.

FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI MACARON 10 SHEETS

SKU: 4547410346329

15.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI MACARON 10 SHEETS
* Madhesia e filmit: 54x86mm
* Permasa e fotografis: 46x62mm
* ISO 800 me shpejtësi të lartë – Me cilësi të shkëlqyer të kokrrizave, filmi i fletës së kontaktit INSTAX
siguron ngjyra të gjalla dhe tone natyrale të lëkurës