S PEN SAMSUNG S-PEN EJ-PG988 BLACK

SKU: 8806092081482

14.99

4 in stock

4 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: S PEN SAMSUNG S-PEN
* Vizatimi dhe shkrimi i kontrolluar n? tablet?n tuaj
* Navigimi i sakt?
* Madh?sia kompakte
* Maja 0,7 mm
* Thjesht vendosni S Pen mbi ekran dhe klikoni n? butonin S Pen p?r t? hyr? n? nj? menu me karakteristikat e n?nshkrimit S Pen, p?rfshir? Samsung Notes dhe Live Message
* Kompotabil: Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S21 Ultra, Samsung Galaxy S21+
* Ngjyra: e zez?