TASTIERE GAMING WHITESHARK SHINOBI GK-2022 WHITE

SKU: 736373267688

Original price was: €49.99.Current price is: €39.99.

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: TASTIERE GAMING WHITESHARK SHINOBI GK-2022 WHITE
* Butonat: Mekanike
* Numri i butoneve: 61
* Ndriqimi: LED RGB me 17 efekte ndriçimi dhe intensitet të rregullueshëm
* Jetëgjatësia: mbi 50 milion klikime
* Anti-Ghosting: 22
* Lidhja: USB 2.0
* Gjatësia e kabllit: 1.5 m
* Materiali: Plastikë
* Pesha: 390 g
* Përmasat: 290 mm x 100 mm x 39 mm
* Kompotabil: Windows 7/8/10
* Ngjyra: e bardhë