MBUSHES WIRELESS SAMSUNG EP-P6300TBEGEU BLACK

SKU: 8806090706226

109.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS WIRELESS SAMSUNG
* Tensioni i hyrjes (ngarkesa normale): 9V Maks
* Rryma e hyrjes (ngarkesa normale): 2.77A Maks.
* Furnizimi me energji elektrike: 9W
* Gjatësia e kabllit 1 m
* Lidhja: USB Type-C
* Specifikë e veqantë: Dizajn i rehatshëm dhe elegant me sipërfaqe jo të rrëshqitshme, Karikoni njëkohësisht smartphone-in tuaj, orën tuaj inteligjente dhe Galaxy Buds, Ekrani LED në pjesën e përparme ju tregon statusin e karikimit të pajisjes tuaj, Mbështet karikimin për orët inteligjente Galaxy Watch3, Active2 dhe Active
* Kompotabil: Galaxy S20 5G Galaxy S20+ 5G Galaxy S20 Ultra 5G Galaxy Note10+ 5G Galaxy Note10+ Galaxy Note10 Galaxy S10 5G Galaxy S10+ Galaxy S10
* Ngjyra: e zezë