KAMERË FUJIFILM INSTAX MINI 12 PURPLE Original price was: €139.00.Current price is: €94.99.
Back to products
ÇANTE PER FUJIFILM INSTAX MINI 12 MINT GREEN Original price was: €24.99.Current price is: €19.99.

PHOTO PRINTER FUJIFILM INSTAX MINI LINK 2 PINK

SKU: 454741047642

139.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: PHOTO PRINTER FUJIFILM INSTAX MINI LINK 2 PINK
* Metoda e regjistrimit: Ekspozimi me 3 ngjyra me OLED
* Filmi i përdorur: FUJIFILM INSTAX Mini Instant Film
* Madhësia e imazhit: 2,4 inç × 1,8 inç / 62 mm × 46 mm
* Numri i pikselëve të ekspozimit: 800 × 600 pika
* Rezolucioni i ekspozimit: 12,5 pika/mm (318 dpi, lartësia e pikave 80 μm)
* Gradimi i ekspozimit: gradim RGB me 256 ngjyra
* Ndërfaqja: Bluetooth Ver. 4.2 (BLE)
* Formati i imazhit të printueshëm: JPEG, PNG, HEIF, DNG
* Koha e printimit: afërsisht 15 sekonda
* Numri i mundshëm i imazheve të printuara: Përafërsisht 100
(nga ngarkimi i plotë; numri i printimeve varet nga kushtet e përdorimit)
* Koha e karikimit: Përafërsisht 80 deri në 120 minuta (Koha e karikimit varet nga temperatura dhe niveli
i mbetur i baterisë)
* Konsumi i energjisë: afërsisht 3 W
* Ngjyra: pink