PRINTER HP LASER MFP135A WHITE Original price was: €199.00.Current price is: €145.00.
Back to products

PRINTER ALL IN ONE HP DESKJET 2720

SKU: 194441901498

Original price was: €79.99.Current price is: €74.99.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: PRINTER ALL IN ONE HP DESKJET 2720
* Funksionet: Printim, kopjim, skanim
* Shpejtësia e printimit në të zezë (ISO): Deri në 7,5 ppm
* Shpejtësia e printimit në të zezë (draft, A4): Deri në 20 ppm
* Shpejtësia e printimit në të zezë (ISO, A4): Deri në 7,5 ppm
* Shpejtësia e printimit me ngjyra (ISO): Deri në 5,5 ppm
* Shpejtësia e printimit me ngjyra (draft, A4): Deri në 16 ppm
* Shpejtësia e printimit me ngjyra (ISO): Deri në 5,5 ppm
* Faqja e parë del e zezë (A4, gati): 15 sekonda
* Faqja e parë me ngjyra (A4, gati): 19 sekonda
* Cikli i punës (mujore, letra): Deri në 1000 faqe
* Cikli i punës (mujore, A4): Deri në 1000 faqe
* Vëllimi i rekomanduar i faqeve mujore: 50 deri në 100
* Cilësia e printimit në të zezë (më e mira): Deri në 1200 x 1200 dpi
* Ngjyra e cilësisë së printimit (më e mira): Ngjyra e optimizuar deri në 4800 x 1200 dpi (kur printoni nga një kompjuter në letra të zgjedhura fotografike HP dhe 1200 dpi hyrëse)
* Teknologjia e printimit: HP Thermal Inkjet
* Lidhshmëria, standarde: 1 USB 2.0 me shpejtësi të lartë
* Aftësia e printimit celular: Apple AirPrint™; Chrome OS; Aplikacioni HP Smart; E certifikuar nga Mopria
* Aftësitë e rrjetit: Wi-Fi 802.11a/b/g/n
* Aftësia me wireless: Po, Wi-Fi i integruar 802.11a/b/g/n
* Kërkesat minimale të sistemit për Macintosh: MacOS Sierra v10.12 (më parë OS X), macOS High Sierra v10.13, macOS Mojave v10.14, macOS Catalina v10.15, 2 GB hapësirë e disponueshme në hard disk, akses në internet
* Kërkesat minimale të sistemit: Windows 10, 7: 1 GHz procesor 32-bit (x86) ose 64-bit (x64), 2 GB hapësirë në dispozicion në hard disk, lidhje interneti, port USB, Internet Explorer
* Ekrani: Ekrani me ikonë LCD
* Shpejtësia e procesorit: 180 MHz
* Memoria maksimale: 512 MB DDR1; Blic 160 MB
* Sistemet operative të pajtueshme: Windows 11; Windows 10; Windows 7; macOS 10.12 Sierra; macOS 10.13 High Sierra; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; Chrome OS
* Skanoni formatin e skedarit: JPEG, TIFF, PDF, BMP, PNG
* Rezolucioni i skanimit, optik: Deri në 1200 dpi
* Teknologjia e skanimit: Sensori i imazhit të kontaktit (CIS)
* Rezolucioni i kopjimit (teksti i zi): Deri në 300 x 300 dpi
* Rezolucioni i kopjimit (teksti me ngjyra dhe grafika): Deri në 300 x 300 dpi
* Rezolucioni i kopjimit (grafika e zezë): Deri në 300 x 300 dpi
* Kopje, maksimumi: Deri në 9 kopje
* Fuqia: Tensioni i hyrjes: 220 deri në 240 VAC (+/- 10%), 50/60 Hz (+/- 3Hz)