RRIP PER APPLE WATCH WIWU SOLO LOOP (M:130mm) 1-6/SE 38-40mm BLACK RED DARK BLUE

SKU: 6973218938615

29.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: RRIP PER APPLE WATCH WIWU SOLO LOOP (M:130mm) 1-6/SE 38-40mm BLACK RED DARK BLUE
* Dizajn origjinal elegant me një copë, të pavarur
* Me strukturën e tij fleksibël, ju lehtë mund të vishni dhe hiqni orën tuaj
* Siguron një përdorim të rehatshëm dhe të frymëmarrjes pa ju djersitur kyçin e dorës
* Rezistent ndaj lakimit dhe thyerjes
* Rezistente ndaj ujit
* Opsioni i gjatësisë i përshtatshëm për madhësinë e kyçit tuaj
* Kompotabil: Apple wath 38-40 mm
* Ngjyra: black, red, dark blue