SHTROJE PER KARRIKE GAMING TRUST MAT GTX715 BLACK

SKU: 8713439225242

49.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

18713439225242
* Lloji: SHTROJE PER KARRIKE GAMING TRUST MAT GTX715 BLACK
* Shtrojë mbrojtës për sediljet e lojtarëve dhe karriget e zyrës
* Për përdorim në dysheme të forta ose qilima
* Parandalon gërvishtjet në dysheme dhe njollat e mundshme
* Sipërfaqe e fortë, rezistente ndaj konsumit
* Material i qëndrueshëm dhe rezistent
* Përmasat: 99 x 120 cm
* Pesha: 3.2 kg