SMARTWATCH PER FEMIJE 4G VIVAX MAGIC BLUE Original price was: €79.99.Current price is: €59.99.
Back to products

SMART BAND REDMI BAND 2 IVORY

SKU: 6934177798283

39.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SMART BAND XIAOMI 7 PRO IVORY
* Ekrani: 1.47″ TFT
* Materiali: Xham i temperuar me veshje kundër gjurmëve të gishtërinjve | Xhami mikro-lakuar 2.5D
* Rezolucioni: 172 x 320px, 247 PPI
* Shkëlqimi: deri në 450 nits
* Kapaciteti i baterisë: 210 mAh
* Kohëzgjatja e baterisë: 14 ditë
* Koha e mbushjes: 120 minuta
* Mbi 30 mënyra fitnesi, monitorim i rrahjeve të zemrës, gjurmim i gjumit, monitorim i stresit
* Bluetooth 5.1 BLE
* Aplikacioni: Mi Fitness
* Kompotabil: Android 6.0+ dhe iOS 12+
* Ngjyra: Ivory