SPINNER JBL BLUETOOTH DHE SPIKER JBL AUTHENTICS 200 BLACK Original price was: €1,099.00.Current price is: €899.00.
Back to products
POQ LED SMART XIAOMI MI MOTION ACTIVIATED NIGHT LIGHT 2 MJYD02YL Original price was: €13.99.Current price is: €12.99.

KUFJE WIRELESS XIAOMI MI TRUE EARPHONES LITE TWSEJ03WM WHITE

SKU: 6934177718762

49.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE WIRELESS XIAOMI MI TRUE EARPHONES LITE TWSEJ03WM WHITE
* Kapaciteti: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 16 Ohm
* Bateria: 43 mAh
* Koha e mbushjes: 1.5 orë
* Kohëzgjatja e baterisë: 4 orë
* Specifikë e veqantë: Kontrolli i prekjes, ndezja dhe çiftimi automatik, mund të përdoret një celularësh
* Bluetooth: 5.0
* Porta e karikimit: USB-C
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: e bardhë