Back to products
SMARTWATCH FITBIT INSPIRE 3 FB424BKYW YELLOW Original price was: €119.00.Current price is: €99.00.

SMARTWATCH FITBIT ACE 3 FB419BKBU BLUE

SKU: 810038853093

74.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
* Lloji: SMARTWATCH FITBIT ACE 3 FB419BKBU BLUE
* Ekrani: 0.96” PMOLED
* Përshpejtues, kronometër, ndjekja e aktivitetit, sfidat dhe festimet e qëllimeve, monitorim i gjumit, hapamatës, përkujtues lëvizjesh, njoftime për aplikacione, ekran me prekje, njoftime me tekst
* Nëpërmjet PARENT VIEW, prindërit mund të shohin lehtësisht aktivitetin e fëmijëve të tyre dhe të miratojnë lidhjet e tyre.
* Bluetooth 4.2
* Kohëzgjatja e baterisë: 8 ditë
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Kompatibil: Android 9.0, iOS 15 & versionet më të reja
* Ngjyra: Blue