SMARTPHONE SAMSUNG A54 SM-A546B/DS 8/128GB AWESOME WHITE Original price was: €389.00.Current price is: €309.00.
Back to products

KABLLO LIGHTNINH/TYPE-C APPLE MM0A3ZM/A 1m WHITE

SKU: 194252750872

34.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: KABLLO LIGHTNINH/TYPE-C APPLE MM0A3ZM/A 1m WHITE
* Lidhni iPhone, iPad ose iPod me lidhësin Lightning me Mac-in tuaj të aktivizuar USB-C– ose
Thunderbolt 3 (USB-C) për sinkronizim dhe karikim, ose me iPad-in tuaj të aktivizuar me USB-C për
karikim.
* Mund ta përdorni gjithashtu këtë kabllo me përshtatësin tuaj të energjisë Apple 18W, 20W, 29W,
30W, 61W, 87W ose 96W USB‑C për të karikuar pajisjen tuaj iOS dhe madje për të përfituar nga veçoria
e karikimit të shpejtë në modelet e zgjedhura të iPhone dhe iPad.