SMARTWATCH FITBIT INSPIRE 3 FB424BKLV VIOLET Original price was: €119.00.Current price is: €99.00.
Back to products

SMARTWATCH FITBIT LUXE EDITION FB422GLWT SOFT GOLD

SKU: 810038854465

129.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
* Lloji: SMARTWATCH FITBIT LUXE EDITION FB422GLWT SOFT GOLD
* Ekrani: 0.76” Amoled
* Akselerometër me 3 boshte
* Njoftime, monitorimi i rrahjeve të zemrës, monitorimi i stresit dhe gjumit, gjurmues i aktivitetit, minutat e zonës aktive, monitorimi i ngopjes me oksigjen (SpO2), 20 mënyrat e ushtrimit + SmartTrack, modaliteti sleep, kohëmatësi dhe kronometri
* Kohëzgjatja e baterisë: 5 ditë
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Bluetooth
* Kompatibil: Android 9, iOS 15 & versionet më të reja
* Ngjyra: Gold