Back to products
SMARTWATCH HAMA FIT WATCH 4910 00178608 PINK Original price was: €79.99.Current price is: €69.99.

SMARTWATCH FITBIT SENSE 2 FB521BKGB BLACK

SKU: 810038858364

319.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SMARTWATCH FITBIT SENSE 2 FB521BKGB BLACK
* Ekrani: 1.57” Amoled
* Sensorët dhe komponentët:
Sensori optik i rrahjeve të zemrës
Sensorë të kuq dhe infra të kuqe për monitorimin e ngopjes së oksigjenit (SpO2).
Xhiroskop, lartësimatës, akselerometër me 3 boshte
Sensori i temperaturës së lëkurës, sensori i dritës së ambientit, NFC
GPS i integruar + GLONASS
Motori me dridhje
Altoparlant (75dB SPL @10cm)
Mikrofoni
* Njoftime, hapat, distanca dhe kaloritë, gjurmimi gjumit,
* Bluetooth 5.0
* Kohëzgjatja e baterisë: 6 ditë
* Koha e mbushjes: 2h
* Kompatibil: Android 9.0; iOS 15, versionet më të reja
* Ngjyra: black