SMARTWATCH OPPO WATCH FREE BLACK Original price was: €89.99.Current price is: €69.99.
Back to products

SMARTWATCH TICWATCH C2+ GRAY

SKU: 6940447102827

Original price was: €219.00.Current price is: €179.00.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SMARTWATCH TICWATCH C2+ GRAY
* Rezulucioni: 360 x 360 pixels
* Ekrani: 1.3” AMOLED
* Korniza prej çeliku inox, mbulesa e pasme prej alumini
* Rrip: Lëkurë (i këmbyeshëm 18 mm)
* CPU: Snapdragon Wear 2100
* Sensorët: Akselerometër, xhiroskop, sensor i rrahjeve të zemrës
* Kapaciteti i baterisë: 400 mAh
* Jetëgjatësia (përdorimi tipik ditor): deri në 2 ditë
* Lloji i karikimit: magnetik
* Koha e karikimit: përafërsisht 2 orë
* 1GB RAM / 8GB ROM
* GPS: GPS + GLONASS + Beidu
* Rezistente ndaj ujit: IP68
* Specifikë e veqantë: Njoftimi i thirrjeve, mesazheve dhe njoftimeve (lidhur me BT të telefonit), përgjigje e shpejtë ndaj mesazheve dhe njoftimeve (lidhur me BT të telefonit), sensori i rrahjeve të zemrës 24/7, Regjistrimi i aktivitetit ditor (numëruesi i kalorive, hapat, distanca, etj.), modaliteti me shumë sporte, mbledhja e të dhënave, kronometër,
* Sistemi operativ: Wear OS by Google
* Bluetooth 4.1
* WiFi 802.11 b / g / n
* Kompotabil: Android 4.4+ , iOS 9.3+
* Ngjyra: gray