SMARTWATCH XIAOMI MI WATCH LITE REDMIWT02 IVORY

SKU: 6934177721472

69.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SMARTWATCH XIAOMI MI WATCH LITE REDMIWT02 IVORY
* Ekran: 1.4 ” TFT
* Rezolucioni: 320 × 320 piksele, PPI 323
* Sensorët: PPG, akselerometër, xhiro, sensor drite, E-Compass, barometër
*Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM
* Jetëgjatësia e baterisë deri në 7 ditë
* Specifikë e veqantë: Njoftimi i mesazheve, njoftimeve dhe thirrjeve (lidhur me BT të telefonit), kontrolli i aktivitetit ditor (kalorive, hapave, distancës, etj.) Me 7 mënyra sportive, sensori i rrahjeve të zemrës, monitorues i gjumit, ushtrime të drejtuara të frymëmarrjes
* GPS: A-GPS / GLONASS
* Lidhja: Bluetooth 5.1 BLE
* Kompotabil: Android 5.0+, iOS 10+