SMARTWATCH PER FEMIJE 4G VIVAX MAGIC BLUE Original price was: €79.99.Current price is: €59.99.
Back to products

SMARTWATCH XIAOMI REDMI SMART BAND PRO BLACK

SKU: 6934177757402

39.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SMARTWATCH XIAOMI REDMI SMART BAND PRO BLACK
* Ekran: 1.47 ” Amoled
* Rezolucioni: 194 X 368 pixel, PPI 282
* Thellësia e ngjyrës: 8 bit
* Shkëlqimi: 450 nits (maksimumi), i rregullueshëm
* Sensorët: Sensori me 6 boshte: akselerometër me 3 boshte me konsum të ulët të energjisë dhe xhiroskop me 3 boshte, sensori i rrahjeve të zemrës PPG, Sensori i dritës
* Procesori: Apollo 3.5
* Niveli i papërshkueshëm nga uji: 5 ATM
* Specifikë e veqantë: Sinjalizimet për thirrjet hyrëse dhe njoftimet (nëpërmjet Bluetooth), Kontrolli i muzikës në distancë (nëpërmjet Bluetooth), Monitorimi i shëndetit (sensori i rrahjeve të zemrës 24/7, niveli SpO2, analiza e gjumit, niveli i stresit, kontrolli i ciklit menstrual),
Mbi 110 mënyra fitnesi ju ndihmojnë të mbani një gjurmë të kalorive të djegura, ndryshimeve të rrahjeve të zemrës dhe kohëzgjatjes së stërvitjes, Parashikimi i Motit, Zgjimi/Alarmi, Timer, Gjeni telefonin, Ushtrime të frymëmarrjes
* Bateria: Lithium-ion polymer 200 mAh
* Jetëgjatësia e baterisë (në modalitetin tipik të përdorimit): deri në 14 ditë
* Jetëgjatësia e baterisë (në modalitetin e kursimit të energjisë): deri në 20 ditë
* Lidhja: Bluetooth 5.0 BLE
* Kompotabil: Android 6.0+, iOS 10+
* Ngjyra: e zezë