Back to products
SMARTWATCH XIAOMI REDMI WATCH 2 LITE BLUE Original price was: €64.99.Current price is: €39.99.

SMARTWATCH XIAOMI REDMI WATCH 2 LITE IVORY

SKU: 6934177756092

54.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SMARTWATCH XIAOMI REDMI WATCH 2 LITE IVORY
* Ekran: 1.55 ” TFT
* Rezolucioni: 360 × 320 piksele, PPI 323
* Sensori i shëndetit: sensor optik i rrahjeve të zemrës
* Sensorët e lëvizjes: akselerometër, xhiroskop, busull elektronike
* Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM
* Kapaciteti baterisë: 262 mAh
* Jetëgjatësia e baterisë (përdorimi tipik i përditshëm): deri në 10 ditë
* Jetëgjatësia e baterisë (përdorim intensiv): deri në 5 ditë
* Jetëgjatësia e baterisë (GPS dhe modaliteti sport i aktivizuar): deri në 14 orë
* Mënyra e karikimit: bazë magnetike
* Specifikë e veqantë: Sinjalizimet për thirrjet hyrëse dhe njoftimet (nëpërmjet Bluetooth)
Kontrolli i muzikës në distancë (nëpërmjet Bluetooth). Monitorimi i shëndetit (sensori i rrahjeve të zemrës 24/7, niveli SpO2, analiza e gjumit, niveli i stresit). Ndjekja e aktivitetit ditor me më shumë se 100 mënyra sportive (numëron kaloritë, hapat, distancën, etj.) Ora me zile, kohëmatës, gjetja e telefonit, paralajmërimi i mënyrës së jetesës së ulur, ushtrimet e frymëmarrjes, regjistrimi i ciklit menstrual
* GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
* Lidhja: Bluetooth 5.0 BLE
* Kompotabil: Android 6.0+, iOS 10+