Back to products
PHOTO PRINTER FUJIFILM INSTAX WIDE LINK BLACK Original price was: €179.00.Current price is: €149.00.

SMARTWATCH XIAOMI WATCH S1 BLACK

SKU: 693417776310

229.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: SMARTWATCH XIAOMI WATCH S1 BLACK
* Ekran: 1.43” Amoled
* Rezulucioni: 466 × 466 pixels
* Sensorët: Sensori i rrahjeve të zemrës (me sensor oksigjeni në gjak), akselerometër, xhiroskop, sensor
gjeomagnetik, sensor atmosferik, sensor i dritës së ambientit
* Njoftimi i thirrjeve, sms dhe aplikacioneve nga smartphone
* Mikrofoni i integruar
* Mbështetje për 117 mënyra sportive
* Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM
* Kapaciteti i baterisë: 470 mAh
* Kohëzgjatja baterisë: (modaliteti i përdorimit normal) 12 ditë, (modaliteti i kursimit të energjisë) 24
ditë
* Lidhja: Bluetooth 5.2
* Kompotabil: Android 6.0+, Ios 10+
* Ngjyra: black