Back to products
SPIKER JBL GO3 WHT WHITE Original price was: €49.99.Current price is: €34.99.

SPIKER JBL BOOMBOX 2BLK BLACK

SKU: 6925281967962

Original price was: €449.00.Current price is: €399.00.

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
*Lloji: SPIKER JBL BOOMBOX 2BLK BLACK
* IPX7 Rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit
* Fuqia e daljes: 2×40 W RMS (AC mode) 2x30W RMS (battery mode)
* Kapaciteti: 50 Hz – 20 kHz
* Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: 80 dB
* Gama e frekuencës së transmetimit Bluetooth: 2400 MHz – 2483,5 MH
* Fuqia e transmetimit Bluetooth: ≤ 10dBm (EIRP)
* Specifikë e veqantë: I papërshkueshëm nga uji, kabllo karikimi, powerbank, kabllo audio 3.5 mm hyrje, bluetooth
* Audio përforcues: i integruar
* Bateria: 10.000 mAh
* Kohëzgjatja e baterisë :24 orë
*Mbushja: 6.5 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.1
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: e zezë