Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

TASTIERE GAMING MARVO SCORPION K901 BLACK

SKU: 6932391920954

34.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: TASTIERË GAMING MARVO SCORPION K901
* Butonat: Mekanike (blu)
* Numri i butoneve: 87
* Ndriçimi: 6 ngjyra të disponueshme me mbi 20 efekte
* Jetëgjatësia: 50 milion klikime
* Anti-Ghosting: të gjitha
* Forca e funksionimit: 60 ± 10 g
* Lidhja: USB 2.0
* Gjatësia e kabllit: 1.6 m
* Specifikë e veqantë: Dizajn kompakt me një kornizë të hollë dhe paraqitje TKL
* Kompotabil: Windows 7/8/10
* Ngjyra: e zezë