TASTIERE + MAUS WIRELESS SBOX WKM-26

SKU: 616320536176

24.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: TASTIERË + MAUS WIRELESS SBOX WKM-26
Tastiera
* Butonat: 106 butona + 9 butona multimedialë
* Jetëgjatësia e tasteve: mbi 10 milion herë
* Tensioni / rryma e punës: 3 V / 5 mA
* Përmasat: 443 mm x 156 mm x 24 mm
* Pesha: 455 g
Mausi
* Lloji i mausit: maus optik me valë 6D
* Rezolucioni: 800 – 1600 DPI të ndryshueshme
* Tensioni / rryma e punës: 3 V / 20 mA
* Përmasat: 104 mm x 62 mm x 38 mm
* Pesha: 56 g
Plug & Play
* Diapazoni: 10m
* Ndërfaqja e marrësit mikro USB: USB 2.0
* Frekuenca e funksionimit: 2402MHz 2480MHz
* Temperatura e punës: 0 – 40 ° C
* Lagështia e punës: 10% – 90% RH
* Bateritë e përfshira: 4 x AAA
* Kompotabil: Windows XP / 2000 / Vista / 7 / 8.x / 10 dhe MAC OS 10