KARRIKE GAMING MARVO CH-150 BLACK Original price was: €299.00.Current price is: €249.00.
Back to products

TAVOLINE GAMING MARVO DE-05

SKU: 6932391922866

199.00

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: TAVOLINE GAMING MARVO DE-05
* Tavolinë lojrash me mbajtëse kufjesh dhe mbajtëse filxhani
Dizajn i qëndrueshëm me këmbë në formë T dhe jastëk këmbësh të rregullueshme
Sipërfaqja e tavolinës 1,8 cm Sjell një ndjesi të rehatshme prekjeje
Një mbajtës shtesë kufjesh dhe një mbajtës filxhani që liron hapësirën e tavolinës
* Materialet: PB, PVC, METAL
* Madhësia: 1100*600*74 mm
*pesha: 20 kg
* Qëndrimi i kufjeve: Po
* Mbajtësi i filxhanit: Po