EXTENDER XIAOMI MI WI-FI RANGE EXTENDER PRO R03 BLACK Original price was: €17.99.Current price is: €16.99.
Back to products
SPIKER JBL GO3 WHT WHITE Original price was: €49.99.Current price is: €34.99.

ORE ACTIVITY TRACKER XIAOMI MISMART BAND 4 XMSH07HM BLACK

SKU: 6934177712067

39.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
* Lloji: ORE ACTIVITY TRACKER XIAOMI MISMART BAND 4 XMSH07HM BLACK
* Ekran: Amoled, 0.95″
* Rezistenca: 5 ATM
* Rezulucion: 120 x 240 RGB
* Funksionet: Njoftimet e telefonit, thirrjet hyrëse, njoftimet e mesazheve, njoftimet e kalendarit, njoftimet e aplikacioneve, parashikimi i motit, njoftimet e përfundimit të stërvitjes, vendosja e qëllimit, monitorimi i gjumit, monitorimi i rrahjeve të zemrës, kontrollimi i rrahjeve të zemrës gjatë gjithë ditës, shkyçja e telefonit, njoftimet e ngjarjeve.
* Sensor: Akselerometër me 3 boshte + xhiroskop me 3 boshte, sensori i rrahjeve të zemrës PPG, sensori i afërsisë kapacitive
* Memorja: 512 GB , 16 MB
* Bateria: Li-po 135 mAh
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Kohëzgjatja e baterisë: 20 ditë
* Koha e karikimit: 2 h
* Kompatibil: Android 4.4 dhe Ios 9+