SMARTWATCH CANYON CNS-SW74BL BLUE

SKU: 5291484006648

Original price was: €49.99.Current price is: €29.99.

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SMARTWATCH CANYON CNS-SW74BL BLUE
* Ekrani: 1.3″ LCD
* Rezolucioni i ekranit: 240×240
* Lloji i ekranit: Ekran LCD me ngjyra
* Kapaciteti i baterisë: 170 mAh
* Jetëgjatësia e baterisë: 5 ditë, Standby 20 ditë
* Lidhja: Bluetooth 4.2
* Monitorimi i rrahjeve të zemrës, njoftimet, alarmi, aktivitet fitnesi, hapat dhe distanca, kontrolli i kamerës, kontrolli i muzikës, akselerometër
* Kompotabil: Android, iOS