SMARTPHONE XIAOMI REDMI 9 3/32 CARBON GREY

SKU: 6941059646080

Original price was: €169.00.Current price is: €149.00.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBAJTES DESKTOP WIWU ZM101
* Materiali: aliazh alumini + ABS
* Dizajn kompakt që mund të paloset dhe mbyllet
* Dizajni i kokës që mund të lëvizë 85 °
* Dizajni i qafës që mund të rrotullohet 360 °
* Ju mund ta karikoni lehtësisht pajisjen tuaj në stendë falë strukturës së saj që nuk mbulon folenë e hyrjes së karikimit
* Mund ta poziciononi pajisjen tuaj vertikalisht ose horizontalisht
* Ju mund të shikoni filma dhe të luani lojëra të qetë pa përdorur duart tuaja
* Gjatësia: 216 mm në total
* Mbështet tableta dhe telefona deri në 12 ”
* Ngjyra: e zezë