SMARTPHONE SAMSUNG A54 SM-A546B/DS 8/128GB AWESOME WHITE Original price was: €389.00.Current price is: €309.00.
Back to products

MBUSHES KOKË USB-C 20W APPLE MHJE3ZM/A WHITE

SKU: 194252157022

34.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHES KOKË USB-C 20W APPLE MHJE3ZM/A WHITE
* Fuqia dalese: 20W
* Një karikues i fuqishëm dhe i besueshëm për iPhone, iPad
* Përshtatësi i rrymës Apple USB-C mbështet karikimin e shpejtë