ÇANTE KRAHU 15.6″ HP 1FK05AA BLACK

SKU: 190781262923

29.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: ÇANTE KRAHU 15.6″ HP 1FK05AA BLACK
* Rezistent ndaj ujit
Materialet rezistente ndaj ujit ndihmojnë në mbajtjen e brendshme të thatë
* Hapësirë e bollshme për të gjitha gjërat tuaja thelbësore
Një ndarje e gjerë e brendshme me xhepa të rehatshëm laptop dhe aksesorë për organizim efektiv në lëvizje dhe xhep të jashtëm për shishe
* E jashtme e fortë
Një zinxhir i përforcuar dhe një ndërtim i qëndrueshëm mbrojnë gjërat thelbësore të laptopit tuaj.
* Materiali: Poliestër 600D
* Madhësia e ekranit (diagonale): 39,62 cm (15,6″)
* Sasia e kutisë ose kartonit kryesor: 5
* Kartona për shtresë: 3
* Numri i shtresave në paletë 4