ÇANTE PER FUJIFILM INSTAX MINI 12 PINK Original price was: €24.99.Current price is: €19.99.
Back to products

ÇANTE PER FUJIFILM INSTAX MINI EVO BLACK

SKU: 8720094751474

24.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: ÇANTE PER FUJIFILM INSTAX MINI EVO BLACK
Kjo këllëf elegante e kamerës mbron në mënyrë optimale Fujfilm instax mini EVO-në tuaj dhe ju lejon të transportoni me lehtësi kamerën. Kështu, kamera juaj instax mbrohet me siguri nga gërvishtjet, papastërtitë dhe dëmtimet