CANTE XIAOMI BUSINESS BACKPACK 2 DARK GRAY

SKU: 6934177715884

24.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
*Lloji: ÇANTË XIAOMI BUSINESS BACKPACK 2
* Materiali: poliester
* Madhësia: deri në 15,6”
* Stili klasik i udhëtimit në biznes
* Kapaciteti: 18L
* Sistem transporti i rehatshëm me 3 shtresa.
* Shumë hapësirë për ruajtje
* Pjesa e pasme e çantës së shpinës është e ajrosur dhe e freskët
* Specifikë e veqantë: i papërshkueshëm nga uji, e rehatshme dhe e lehtë për tu pastruar, shumë ndarje, dizajn klasik, materiale të frymëmarrjes, rrip valixhe
* Ngjyra: dark gray