COVER BENKS GBOX 1.2mm IPHONE 12 PRO MAX 6.7 GRAY

SKU: 8682314131933

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER BENKS GBOX 1.2mm IPHONE 12 PRO MAX 6.7 GRAY
* Mbron pajisjen tuaj plotësisht nga gërvishtjet, papastërtitë dhe goditjet
* Të gjitha lojërat elektronike (çelësat anësorë, karikimi, prizat e kufjeve, etj.) Janë të arritshme pa hequr kapakun
* Hollësia e përsosur, një dizajn i shkëlqyeshëm që përputhet me pajisjen tuaj
* I jep telefonit tuaj një pamje të ndryshme me sipërfaqen e tij transparente të pasme dhe skajet e ngjyrosura me elektroplatinë
* Falë strukturës së tij silikoni, është më rezistente ndaj goditjeve
* Kompotabil: Iphone 12 Pro Max
* Ngjyra: gray